Dodatek Depositphotos dla programów Adobe

depositphotos psd plugin Dodatek Depositphotos dla programów Adobe

Jakiś czas temu pisałem o uruchomieniu przez Depositphotos możliwości sprzedawania oraz kupowania materiałów wideo- teraz chciałbym dać znać o nowości, czyli o dodatku do programów graficznych od Depositphotos.

Po pierwsze i najważniejsze dodatki te dostępne są w tej chwili dla programów:

– Adobe Photoshop

– Adobe Illustrator

– Adobe Indesign

Dzięki dodatkowi możecie przede wszystkim z poziomu wskazanych programów przeglądać bazę zdjęć Depositphotos, możecie kupować wybrane przez Was zdjęcia i grafiki, przeglądać to, co już zakupiliście oraz wykorzystywać wersje grafik ze znakiem wodnych w celach poglądowych. Dodatkowo możecie szybko przejść na stronę Depositphotos z poziomu programu.

To prawda dodatek nie obsługuje wśród w tej chwili dostępnych programów np. Adobe Premiere Pro czy Premiere Elements, dzięki którym moglibyśmy również przeglądać i kupować materiały wideo, ale dodatek/rozszerzenie, o którym mowa w tej chwili znajduje się w wersji beta i każdy, kto go pobierze i zainstaluje może zgłaszać swoje uwagi do niego oraz propozycje zmian. Mam, więc propozycje – dajmy znać Depositphotos, iż chcemy również móc przeglądać materiały wideo.

Z drugiej zaś strony już w tej chwili dość wydajnie z tego dodatku można korzystać – w końcu tworząc/montując film czy tworząc potem kompilację DVD/BluRay korzystamy z programów graficznych oraz zdjęć i grafik tworząc np. lower third czy menu płyty.

Zapraszam do pobierania rozszerzenia: http://pl.depositphotos.com/depositphotos-adobe-extension.html i jego testowania.

   

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *