gopro-hero-3---kamera-sportowa-filmujaca-4k

GoPro Hero 3 – król powrócił w 4K

Kilka tygodni temu pisałem o detronizacji GoPro – na rynku pojawił się godny konkurent – kamera Sony Action Cam. Dziś jednak okazało się, że król powrócił i to w wielkim stylu. Pojawiła się oficjalna informacja na temat GoPRo Hero 3 filmującej nawet w 4K.

Od premiery GoPro Hero 2 minęło już trochę czasu i inne firmy zaczęły nadgryzać pozycję lidera. Jak już wspomniałem pojawił się Sony Action Cam, kilka tygodni temu również pisałem o dziele ekipy Point Gray kamerze Flea3 USB 3.0 nagrywającej w 4K, a dziś GoPro zakasowało wszystkich prezentując najnowsze swoje dziecko, czyli kamerę GoPro Hero 3 które może filmować nawet do 4K.
Zobaczcie oficjalny film prezentujący możliwości kamery:

0 GoPro Hero 3   król powrócił w 4K

Kamera będzie dostępna w trzech wersjach (White Edition, Silver Edition i Black Edition) różniących się rozdzielczością rejestrowanych zdjęć, rozdzielczością wideo oraz wyposażeniem. Najdroższa z nich, czyli Black Edition posiada możliwość nagrywania materiału w 4K z prędkością 12 fps – oczywiście nie ma szału, ale możemy chyba uznać, że to dopiero początek.
Warto dodać również, że wszystkie modele mają już wbudowany moduł WiFi (w przeciwieństwie do wersji starszej z  dokupowanym WiFi backpack).
Zerknijcie sami na specyfikacje modeli i powiedzcie … przyznajcie się… Czy czasem GoPro Hero 3 nie będzie Waszym kolejnym zakupem?:)

gopro hero3 black edition GoPro Hero 3   król powrócił w 4K

   

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *